De Valk Wekerom Uw partner in diervoerders.
De Valk Wekerom Kwaliteit, continuïteit en betrouwbaarheid staan centraal.
De Valk Wekerom Gespecialiseerd in mengvoeders.

Contactpersonen

Naast kwaliteitsvoer leveren wij specifieke begeleiding.

Onze specialisten staan voor u klaar om samen met u uw bedrijfsresultaat te verbeteren.

Heeft u vragen of wilt u specifieke informatie neem dan gerust contact met ons op.

 

maak een afspraak
Neem contact op met een van onze specialisten
Martin Vervoorn Algemeen directeur

Tel. 06-52002169

mvervoorn@dvw.nl

Gert Kampert Nutritie & adj. directeur

Tel. 06-52348503
gkampert@dvw.nl

Wim van den Brink Inkoop & Gras- en Akkerbouwsector

Tel. 06-46124629
bwvdbrink@dvw.nl

Arie van Middendorp Productie

Tel. 06-55358100
avmiddendorp@dvw.nl

Ben Gardebroek Kwaliteit

Tel. 06-21336111
bgardebroek@dvw.nl

Eric Holleman Nutritie

Tel. 06-25392424
eholleman@dvw.nl

Gert-Jan Bruinenberg Legpluimvee

Tel. 06-57078528
gjbruinenberg@dvw.nl

Marc Hotting Legpluimvee

Tel. 06-28467817
mhotting@dvw.nl

Ivan Roelofsen Legpluimvee & Insecten

Tel. 06-22610302
iroelofsen@dvw.nl

 

Ton Boerkamp Varkens

Tel. 06-55784820
tboerkamp@dvw.nl

Marcel Witteveen Varkens

Tel. 06-22594204
mwitteveen@dvw.nl

Teus van Schaik Melkvee & Geiten

tel. 06-49499361
thvschaik@dvw.nl

Brenda Bronkhorst Commerciële Binnendienst

Tel. 0318-461141
bbronkhorst@dvw.nl

Lisa van Essen Commerciële Binnendienst

Tel. 0318-461141
lvessen@dvw.nl

Susanne van de Lagemaat Orderinname & Binnendienst

Tel. 0318-461141
svdlagemaat@dvw.nl

Jeannette van Doorn Orderinname

Tel. 0318-461141
jeannette@dvw.nl

Henk Verschuur Planning & Productie

Tel. 0318-461141
hverschuur@dvw.nl

Bedrijfsgegevens
Contactformulier