De Valk Wekerom Uw partner in diervoeders.
De Valk Wekerom Kwaliteit, continuïteit en betrouwbaarheid staan centraal.
De Valk Wekerom Gespecialiseerd in mengvoeders.

Contactpersonen

Naast kwaliteitsvoer leveren wij specifieke begeleiding.

Onze specialisten staan voor u klaar om samen met u uw bedrijfsresultaat te verbeteren.

Heeft u vragen of wilt u specifieke informatie neem dan gerust contact met ons op.

 

maak een afspraak
Neem contact op met een van onze specialisten
Martin Vervoorn Algemeen directeur

Tel. 06-52002169

mvervoorn@dvw.nl

Gert Kampert Nutritie & adj. directeur

Tel. 06-52348503
gkampert@dvw.nl

Wim van den Brink Inkoop & Gras- en Akkerbouwsector

Tel. 06-46124629
bwvdbrink@dvw.nl

Ben Gardebroek Kwaliteit

Tel. 06-21336111
bgardebroek@dvw.nl

Bert van Lagen Hoofd Administratie

Tel. 0318-461141
avlagen@dvw.nl

Arie van Middendorp Productie

Tel. 06-55358100
avmiddendorp@dvw.nl

Eric Holleman Nutritie

Tel. 06-25392424
eholleman@dvw.nl

Jan van Dam Bedrijfsleider Meppel

Tel. 0318-461141

jvdam@dvw.nl

Rik van den Heuvel Bedrijfsleider Lunteren

Tel. 0318-461141
rvdheuvel@dvw.nl

Harm Beute Leg- en Vleespluimvee

Tel. 06-15234171
hbeute@dvw.nl

Ivan Roelofsen Legpluimvee & Insecten

Tel. 06-22610302
iroelofsen@dvw.nl

 

Gijsbert Thomassen Legpluimvee

Tel. 06-11805463
gthomassen@dvw.nl

Marcel Witteveen Varkens

Tel. 06-22594204
mwitteveen@dvw.nl

Teus van Schaik Melkvee & Geiten

tel. 06-49499361
thvschaik@dvw.nl

Lisa van Essen Marketing & Binnendienst

Tel. 0318-461141
lvessen@dvw.nl

Brenda van der Meer Commerciële Binnendienst

Tel. 0318-461141
bvandermeer@dvw.nl

Susanne van den Brink Orderinname & Binnendienst

Tel. 0318-461141
svdlagemaat@dvw.nl

Coen Dragt Planning Productie Meppel

Tel. 0318-461141
regelkamermeppel@dvw.nl

Henk Verschuur Planning Productie Lunteren

Tel. 0318-461141
hverschuur@dvw.nl

Bert van de Werfhorst Planning Expeditie

Tel. 0318-461141
bvdwerfhorst@dvw.nl

Bedrijfsgegevens
Contactformulier