De Valk Wekerom Uw partner in diervoerders.
De Valk Wekerom Kwaliteit, continuïteit en betrouwbaarheid staan centraal.
De Valk Wekerom Gespecialiseerd in mengvoeders.

Contactpersonen

Naast kwaliteitsvoer leveren wij specifieke begeleiding.

Onze specialisten staan voor u klaar om samen met u uw bedrijfsresultaat te verbeteren.

Heeft u vragen of wilt u specifieke informatie neem dan gerust contact met ons op.

 

maak een afspraak
Neem contact op met een van onze specialisten
Martin Vervoorn Algemeen directeur

Tel. 06-52002169

mvervoorn@dvw.nl

Gert Kampert Nutritie & adj. directeur

Tel. 06-52348503
gkampert@dvw.nl

Wim van den Brink Inkoop & Gras- en Akkerbouwsector

Tel. 06-46124629
bwvdbrink@dvw.nl

Ben Gardebroek Kwaliteit

Tel. 06-21336111
bgardebroek@dvw.nl

Arie van Middendorp Productie

Tel. 06-55358100
avmiddendorp@dvw.nl

Eric Holleman Nutritie

Tel. 06-25392424
eholleman@dvw.nl

Harm Beute Leg- en Vleespluimvee

Tel. 06-15234171
hbeute@dvw.nl

Harry van Doorn Legpluimvee

Tel. 0611387598

hmvandoorn@dvw.nl

Ivan Roelofsen Legpluimvee & Insecten

Tel. 06-22610302
iroelofsen@dvw.nl

 

Gijsbert Thomassen Legpluimvee

Tel. 06-11805463
gthomassen@dvw.nl

Leo Timmer Vleespluimvee

Tel. 06-54274235

ltimmer@dvw.nl

Ton Boerkamp Varkens

Tel. 06-55784820
tboerkamp@dvw.nl

Marcel Witteveen Varkens

Tel. 06-22594204
mwitteveen@dvw.nl

Teus van Schaik Melkvee & Geiten

tel. 06-49499361
thvschaik@dvw.nl

Brenda Bronkhorst Commerciële Binnendienst

Tel. 0318-461141
bbronkhorst@dvw.nl

Lisa van Essen Commerciële Binnendienst

Tel. 0318-461141
lvessen@dvw.nl

Jeannette van Doorn Orderinname

Tel. 0318-461141
jeannette@dvw.nl

Susanne van de Lagemaat Orderinname & Binnendienst

Tel. 0318-461141
svdlagemaat@dvw.nl

John van de Kieft Planning Expeditie

Tel. 0318-461141
jvdkieft@dvw.nl

Henk Verschuur Planning Productie

Tel. 0318-461141
hverschuur@dvw.nl

Bedrijfsgegevens
Contactformulier